O společnosti Novinky a akce Ceníky Reference Kontakt

Nacházíte se na stránkách společnosti Yoger Kovo s.r.o. Máme pro Vás připravenu širokou nabídku kvalitních stavebních materiálů. Stačí si jen vybrat.

Naše nabídka
Stamina Wenus Zefir Aria Sara Trapézy Krytiny Střešní okna Stavebniny Klempířské prvky Autodoprava
Yoger Kovo Yoger Kovo s.r.o.
Zdabořský Statek 565
261 01 Příbram V
Tel.: 318 638 405
yoger@yoger.cz
 

Stamina

Stamina Doplňky Barevná škála Návod na montáž

Střešní systém STAMINA je vhodný pro pokrytí střech rodinných domů, novostaveb a rekonstrukcí starších střech, objektů občanské vybavenosti a průmyslových objektů. Díky svým vynikajícím mechanickým vlastnostem a vzhledu podobnému tvrdé střešní krytině je STAMINA vhodná na všechny typy střech pultových, sedlových, mansardových i obloukových s minimálním sklonem 12°. Jednou z mnoha výhod střešního systému STAMINA je možnost montáže i na určité typy staré střešní krytiny jako např. (bitumenové asfaltové krytiny, staré falcované plechové krytiny). Další velkou výhodou střešního systému STAMINA je její vysoká variabilita hlavně při rekonstrukcích starších střech rodinných domů a to díky pěti modifikacím v kterých se vyrábí (280 mm, 300 mm, 320 mm, 340 mm a standardních 350 mm).

Pokud je krytina skladovaná déle, než jeden měsíc, tak je potřeba každý plech proložit dřevěnými lištami! (podrobnosti naleznate v montážním návodu, který je zde ke stažení, a je dodáván ke každé krytině!).

Pro dosažení dokonalého užitku ze střešního systému STAMINA si, prosím, pozorně přečtěte návod na montáž (ke stažení zde - 4,8 MB PDF)

 
Tvorba www & Design: Neofema s.r.o Copyright © 2009 Yoger Kovo s.r.o. Home | O společnosti | Novinky | Ceníky | Reference | Kontakt